Başkan Çoban, Cittaslow Türkiye Ulusal Genel Kurulu’na Katıldı

Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen “Cittaslow Ulusal Genel Kurulu ve Çalıştayı”na katıldı.

Başkan Çoban, Cittaslow Türkiye Ulusal Genel Kurulu’na Katıldı

Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen “Cittaslow Ulusal Genel Kurulu ve Çalıştayı”na katıldı. Türkiye'nin Cittaslow (sakin şehir) kentlerinin belediye başkanları ve temsilcileri, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen “Cittaslow Ulusal Genel Kurulu ve Çalıştayı”nda bir araya geldi.  Köyceğiz Kulak mesire alanında yapılan çalıştaya, Köyceğiz Kaymakamı Hasan Musab Okatan, Cittaslow Genel Sekreteri Pier Giorgio Oliveti, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cittaslow Türkiye Koordinatörü Tunç Soyer’in yanı sıra Türkiye'nin 17 Cittaslow (sakin şehir) kentinin belediye başkanları ve temsilcileri katıldı.

“Cittaslow Uluslararası Çalıştaylarından Birini İnşallah Ahlat’ta Gerçekleştireceğiz”

2019 yılı Mart ayında Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı’nda Muğla’nın Köyceğiz ilçesi ile birlikte Cittaslow (sakin şehir) üyeliği kabul edilen Ahlat ilçesinin Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban yaptığı açıklamada, “Sakin şehirler toplantımız Köyceğiz’de üyeliği gerçekleşmiş tüm belediyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi Koordinatörü Necati Aktekin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz sunum gününün konusu olmayı başardı. Cittaslow uluslararası çalıştaylarından birini İnşallah ilçemizde gerçekleştireceğiz. Ahlat marka şehirler arasında seçkin envanteriyle özel yerini almıştır. Ev sahipliğinden dolayı Köyceğiz Belediye Başkanımıza ve ayrıca Ahlat Kaymakamlığı Proje Ofisi olarak çalışmalarımıza katkılarından dolayı Ahlat Kaymakamımız sayın Erkan İsa Erat’a teşekkür ediyorum ”dedi.

Haber: Volkan OLCAY

Ahlat Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER