Hemşerimiz Dr. Abdulkerim Yeşildağ AK Parti’den Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Tatvanlı hemşerimiz siyaset bilimci Dr. Abdulkerim Yeşildağ, AK Parti Manavgat Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi.

Hemşerimiz Dr. Abdulkerim Yeşildağ AK Parti’den Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

AK Parti’nin 9 Kasım’da başlattığı aday adaylığı başvuru süresi partinin belirlediği tarih olan 22 Kasım tarihi itibariyle tamamlandı. Süreç nihayete ererken birbirinden flaş isimler aday adaylığı sürecine dahil oldu. AK Parti İlçe Teşkilatına kalabalık bir seçmen ile gelen Yeşildağ aday adaylığı başvurusunu AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’a teslim etti. Başkan adayı Dr. Abdulkerim Yeşildağ, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Manavgat’a hak ettiği belediyecilik ile tanıştırmak için aday adayı oldum. Partimde, halka hizmet etmenin mutluluğunu her zaman yaşadım.

ÇARESİZLİĞE SON ÇÖZÜM ÜRETEN BAŞKAN OLACAĞIM…

Bundan sonra da Manavgat’a hizmet etmeye devam etmek istiyorum. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bir mensubu olarak yıllarca Manavgat’ta Jandarma kıdemli başçavuş olarak Karakollarda görev aldım ve doğa harikası olan Manavgatımızda dokunmadığım, istişare yapmadığım köyler kalmadı diyebilirim. Bu bana insan yüreğine dokunmanın ve beşeri ilişkilerin güzelliğini öğretti. Yıllarca görev yaptığım, ekmeğini yediğim, çocuklarımı büyüttüğüm, Manavgat’a en iyi şekilde hizmet edeceğime olan inancım tamdır. Şehrimizin sorunlarının neler olduğunu en iyi bilenlerdenim. Allah’ın izni ile de bu sorunları çözüp Manavgatımızı hak ettiği günlere kavuşturmaya talibim” diye konuştu.

TEVECCÜH HALKIMIZDAN, HİZMET BİZDEN…

Yeşildağ Manavgat’a olan sevgisi ve bağlılığıyla ön plana çıkan bir isim olarak, kente katkı sağlamak için aday adaylığına başvurduğunu ifade etti. Yeşildağ, “Manavgat’ın gelişimine, güzelliğine ve refahına katkıda bulunmak için buradayım. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmek için mücadele etmeye hazırım” dedi. Özellikle belirtmek isterim ki aday adaylığımda belediye başkanlığı makamı sadece bir vesiledir. Adaylığım hizmet içindir. Manavgat’ın yeni bir enerjiye, anlayışa ve hizmet aşkına bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır”dedi.

Kaynak: Anadolu Yakası Haber

Ahlat Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER